وضعيت آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
شماره های پاسخگویی

شماره پاسخگو

True

اوقات شرعي

جهتمشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر زیر،کلید مشاهده را بزنید
نحوه محاسبه گازبها

صورتحساب گاز طبيعي

آرشيو اخبار
پاكسازي محيط زيست در روز هواي پاك توسط كاركنان شركت گاز آذربايجان غربي

دستكاري اكو سيستم هاي طبيعي بدون در نظر گرفتن ملاحظات و استانداردهاي زيست محيطي و گسترش بي رويه صنايع بدون در نظر گرفتن اين استانداردها از جمله مهمترين عوامل تخريب محيط طبيعي مي باشند.

   

 


دستكاري اكو سيستم هاي طبيعي بدون در نظر گرفتن ملاحظات و استانداردهاي زيست محيطي و گسترش بي رويه صنايع بدون در نظر گرفتن اين استانداردها از جمله مهمترين عوامل تخريب محيط طبيعي مي باشند.در اين ميان فرهنگ عمومي جوامع نيز نقشي موثر در حفظ محيط زيست دارد.

در راستاي ارتقاء فرهنگ صيانت از محيط طبيعي كاركنان شركت گاز آذربايجان غربي همزمان با روز جهاني هواي پاك اقدام به جمع آوري زباله ها در يكي مناطق گردشگري شهرستان اروميه كردند.در اين برنامه سه ساعته كه در منطقه دره شهدا شهرستان اروميه برگزار شد كاركنان واحدهاي مختلف اين شركت در پاكسازي منطقه اي از دره مذكور مشاركت كردند.

 

1393/12/6 چهارشنبه
...
....

آموزش مصرف بهينه و نكات ايمني در استفاده از گاز طبيعي در مدارس آذربايجان غربي

مربيان هميار گاز شركت گاز آذربايجان غربي به آموزش روشهاي بهينه سازي مصرف سوخت و نيز نكات ايمني مرتبط با گاز طبيعي در مدارس پرداختند.

 

 


مربيان هميار گاز شركت گاز آذربايجان غربي به آموزش روشهاي بهينه سازي مصرف سوخت و نيز نكات ايمني مرتبط با گاز طبيعي در مدارس پرداختند.رئيس روابط عمومي شركت گاز استان گفت :این طرح در سال جاری نیز همانند سالهای گذشته با همکاری روابط عمومی، امور HSE و مربییان آموزش دیده این شرکت در مدارس اجرایی گردید.

فرزاد جديدي افزود مربیان همیارگاز جهت انتقال بهتر مفاهیم ، نکات آموزشی تصویری تهیه شده را در قالب پاورپوینت را با استفاده از امکانات رایانه ای مدارس در معرض دید دانش آموزان قرار دادند. همچنین جهت درک بهتر مطالب آموزشی توسط دانش آموزان، اقلام کمک آموزشی نظیر کتاب های مربوطه، دفاتر حاوی توصیه های ایمنی و .... بین دانش آموزان توزیع گردید.وي گفت :شرکت گاز استان تلاش دارد تا با آموزش نکات ایمنی و مصرف بهینه در بین دانش آموزان بستر مناسبی را برای استفاده ایمن از گاز طبیعی و صیانت از این سرمایه ملی فراهم آورد.

 

1393/12/5 سه‌شنبه
...
....

533 خانوار روستاهاي قره باغ و نجف آباد اروميه گازدار شدند.

با حضور فرماندار شهرستان اروميه،مدير عامل شركت گاز آذربايجان غربي و برخي از مسئولين محلي بهره برداري از پروژه گازرساني به روستاهاي قره باغ و نجف آباد بخش انزل اروميه آغاز شد.

   

 


با حضور فرماندار شهرستان اروميه،مدير عامل شركت گاز آذربايجان غربي و برخي از مسئولين محلي بهره برداري از پروژه گازرساني به روستاهاي قره باغ و نجف آباد بخش انزل اروميه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي در این آيين كه در مسجد روستاي قره باغ برپا شد ،مدير عامل شركت گاز آذربايجان غربي لوله گذاري انجام شده در اين پروژه را بيش از 15 كيلومتر ذكر،تعداد دانشعابات مورد نياز را 389 و هزينه انجام شده تا كنون را بيش از 23 ميليارد ريال عنوان كرد.منصور صادقيان با اشاره به انجام بيش از 7500 كيلومتر شبكه گذاري در استان،تعداد انشعابات نصب شده را بيش از 327000 انشعاب بيان و تعداد مشتركين جذب شده را بيش از 716 هزار مشترك اعلام كرد.وي با اشاره به برخورداري 385 روستاي آذربايجان غربي از گاز طبيعي ابراز اميدواري كرد با اتمام عمليات در 172 روستاي در حال اجرا، ميزان جمعيت تحت پوشش روستايي گاز طبيعي افزايش يابد.

فرماندار اروميه نيز در اين مراسم با اشاره به خدمات و دستاوردهاي انقلاب اسلامي از  شركت گاز استان به جهت تلاش در گسترش بيش از پيش خدمات گازرساني در نقاط مختلف شهري و روستايي تشكر كرد.

 

1393/12/5 سه‌شنبه
...
....

انجام معاينات طب صنعتي كاركنان شركت گاز استان آذربايجان غربي

پايش منظم سلامت جسمي و روحي كاركنان به منظور ارتقاء تندرستي آنان از عوامل اصلي مديريت صحيح منابع انساني شاغل در يك سازمان بوده و انجام معاينات پزشكي به صورت ادواري يكي از عوامل موثر در اين در اين راستا است.

   

 


پايش منظم سلامت جسمي و روحي كاركنان به منظور ارتقاء تندرستي آنان از عوامل اصلي مديريت صحيح منابع انساني شاغل در يك سازمان بوده و انجام معاينات پزشكي به صورت ادواري يكي از عوامل موثر در اين در اين راستا است. به همين منظور معاينات طب صنعتي براي كاركنان رسمي و قرارداد مستقيم شركت گاز آذربايجان غربي انجام شد.

تعيين سطح سلامت شاغلين، تشخيص زودرس بيماريها و درمان آنها، ايجاد تناسب ظرفيت هاي جسمي و رواني كاركنان با شغل در نظر گرفته شده براي ايشان و پيشگيري از بيماريهاي ناشي از جمله عواملي است كه با انجام معاينات طب صنعتي براي كارمند و سازمان تبيين مي گردد. اقدامات انجام شده در طب صنعتي شامل انجام معاينات باليني، اپتومتري ، اسپيرومتري ، اديومتري ، آزمايشات خون و ادرار و نوار قلبي بوده كه توسط پزشكان طبق برنامه اعلامي بهداري و بهداشت صنعت نفت شمال غرب كشور  به عمل آمد.

 

1393/11/13 دوشنبه
...
....

برگزاري دوره آموزشي مجموعه مقررات صدور پروانه انجام كار در شركت گاز استان آذربايجان غربي

سومين دوره آموزشي مجموعه مقررات صدور پروانه انجام كار در سال 93 در شركت گاز استان آذربايجان غربي برگزار گرديد.

 
 

 


سومين دوره آموزشي مجموعه مقررات صدور پروانه انجام كار در سال 93 در شركت گاز استان آذربايجان غربي برگزار گرديد.

 

در اين دوره يك روزه كه در بهمن ماه در اروميه برگزار شد، سي و هشت نفر ديگر از كاركنان شركت گاز استان و ناظرين مشاور متناسب با مسئوليت هاي مربوطه توسط واحد ايمني امور HSE و پدافند غيرعامل،آموزش هاي لازم را فرا گرفته و مجوز صدور پرميت براي ايشان صادر شد.در اين دوره آموزشي،پس از تبين تعاريف لازم از جمله كار گرم و سرد ،محوطه ممنوعه و آزاد ، مسئول محوطه و مسئول اجراي كار، فضاهاي بسته و ...  مقررات مربوط به نحوه تكميل و مراحل صدور پروانه هاي كارگرم و سرد ، ورود به فضاهاي بسته ، حفاري ، پرتو نگاري و ... ، تمديد ،تجديد و ابطال پروانه ها تشريح گرديد.

 

1393/11/13 دوشنبه
...
....

كلنگ زني و بهره برداري پروژه هاي گازرساني با اعتبار اوليه و هزينه شده بيش از 49 ميليارد تومان در آذربايجان غربي

همزمان با آغاز دهه فجر از 16 پروژه گازرساني  در آذربايجان غربي  بهره برداري  و  عمليات اجرايي 5 پروژه نيز آغاز خواهد گرديد.

   

 


همزمان با آغاز دهه فجر از 16 پروژه گازرساني  در آذربايجان غربي  بهره برداري  و  عمليات اجرايي 5 پروژه نيز آغاز خواهد گرديد.به گزارش روابط عمومي ،مدير عامل شركت گاز آذربايجان غربي با اعلام اين مطلب گفت:پروژه هاي گازرساني به مساكن مهر،كوره هاي آجرپزي ،18 روستا و يك مورد ساختمان اداري و سوله انبار با هزينه انجام شده بيش از يازده ميليارد تومان در شهرهای  ارومیه ،بوکان ، پلدشت، سلماس ،شوط ، مهاباد

،مياندوآب و نقده در اين دهه به بهره برداري خواهند رسيد .منصور صادقيان افزود :عمليات اجرايي 5 پروژه گازرساني نيز با اعتبار اوليه و پيش بيني شده بيش از 38 ميليارد تومان در شهرهاي اروميه ،سلماس،خوي،ماكو و بوكان آغاز خواهد گرديد.وي ادامه داد كه با اتمام اين پروژه ها در سالهاي آتي 23 روستا از نعمت گاز طبيعي بهره مند خواهند گرديد و ابراز اميدواري كرد با تامين به موقع اعتبارات پروژه هاي گازرساني با شتاب بيشتري در استان انجام و جمعيت بيشتري از گاز طبيعي بهره مند گردند.

 

1393/11/7 سه‌شنبه
...
....

ارتقاء دانش فني جوشكاران پلي اتيلني در شركت گاز استان آذربايجان غربي

دوره بازآموزي جوشكاري پلي اتيلني با هدف ارتقاء دانش فني و كيفيت جوشكاري در پروژه هاي گازرساني در شهرستان اروميه برگزار گرديد.

   

 


دوره بازآموزي جوشكاري پلي اتيلني با هدف ارتقاء دانش فني و كيفيت جوشكاري در پروژه هاي گازرساني در شهرستان اروميه برگزار گرديد.به گزارش روابط عمومي ،در اين دوره 4 ساعته كه با حضور 34 نفر از جوشكاران پلي اتيلني پروژه هاي شبكه گذاري و نصب انشعابات استان در مركز آموزش شركت گاز آذربايجان غربي برگزار شد ، رئيس بازرسي فني اين شركت به عنوان مدرس ،مطالب مربوط به  :آشنايي با لوله و اتصالات پلي اتیلنی ،

اقدامات قبل،حين و بعد از انجام جوشكاري،تاثير پارامترهاي مختلف بر كيفيت جوش،نحوه عملكرد جوش اتصالات،معرفي كامل ابزار آلات جوشكاري و آموزش عملي جوشكاري انواع اتصالات در سايزهاي مختلف را بيان كرد.جوشكاران يكي از عوامل انساني بسيار مهم  در اجراي با كيفيت پروژه هاي گازرساني مي باشند و همين امر برگزاري دوره هاي آموزشي و بازآموزي جهت افزايش دانش فني وكيفيت كاري آنان  و اجراي صحيح پروژه هاي گازرساني را اجتناب ناپذير مي نمايد.

 

1393/11/5 يكشنبه
...
....

گزارش تصويري بازديد استاندار آذربايجان غربي از پروژه گازرساني به شهر سيلوانا

گزارش تصويري بازديد استاندار آذربايجان غربي از پروژه گازرساني به شهر سيلوانا

 


 

 

1393/10/30 سه‌شنبه
...
....

برگزاري دوره آموزشي آشنايي با مواد مخدر صنعتي،دارويي و سنتي در شركت گاز استان

با توجه به قرار گرفتن ايران در همسايگي يكي از كشورهاي بزرگ توليد كننده مواد مخدر دنيا،يكي از چالشهاي بزرگ پيش روي كشور مقابله با تهديد ورود اين مواد به ميهن اسلامي مي باشد.

   

 


با توجه به قرار گرفتن ايران در همسايگي يكي از كشورهاي بزرگ توليد كننده مواد مخدر دنيا،يكي از چالشهاي بزرگ پيش روي كشور مقابله با تهديد ورود اين مواد به ميهن اسلامي مي باشد.يكي از مواردي كه مي تواند باعث كاهش تهديدات اين مواد گردد مطمئنا بالا بودن آگاهي عمومي در اين زمينه است.در همين راستا پليس مبارزه با مواد مخدر و شوراي هماهنگي

 مبارزه با مواد مخدر اروميه و استان اقدام به برگزاري دوره آموزشي آشنايي با مواد مخدر صنعتي،دارويي و سنتي در سالن جلسات ساختمان مركزي شركت گاز استان كردند.

اين دوره آموزشي 2 ساعته با هدف آگاه سازي و پيشگيري از اعتياد با همكاري واحد آموزش و روابط عمومي شركت گاز استان برگزار و سرهنگ طلايي به عنوان مدرس ،توضيحاتي در مورد مواد مخدر صنعتي،دارويي و سنتي ارائه كرد.

 

1393/10/20 شنبه
...
....

استاندار آذربايجان غربي اعلام كرد : افزايش جمعيت روستايي بهره مند از گاز طبيعي از برنامه هاي دولت است.

به گزارش روابط عمومي "استاندار آذربايجان غربي،معاون عمراني استانداري،معاون برنامه ريزي فرماندار اروميه و مدير عامل شركت گاز استان از مراحل اجراي خط انتقال گاز شهر سيلوانا بازديد كردند.

   

 


به گزارش روابط عمومي "استاندار آذربايجان غربي،معاون عمراني استانداري،معاون برنامه ريزي فرماندار اروميه و مدير عامل شركت گاز استان از مراحل اجراي خط انتقال گاز شهر سيلوانا بازديد كردند.در اين بازديد 3 ساعته ،مدير عامل شركت گاز استان از روند گازرساني در استان و مراحل اجرايي پروژه گازرساني به سيلوانا توضيحاتي ارائه داد.

منصور صادقيان گفت :اجراي 240كيلومتر خط انتقال و بيش از 7300 كيلومتر شبكه منجر به نصب بيش از 324 هزار انشعاب و جذب افزون بر 709 هزار مشترك گرديده است. وي با اشاره به اجراي خط انتقال گازرساني به شهر سيلوانا اين پروژه را به دليل صعب العبور بودن مسير داراي سختيهاي خاص ذكر و افزود 875 هزار متر مكعب خاكبرداري در اين پروژه انجام و 14 كيلومتر مسير سازي انجام شده است.وي با اشاره به پيشرفت 75 درصدي پروژه ،ميزان هزينه انجام شده  تاكنون را بالغ بر 54 ميليارد ريال اعلام كرد.او با اشاره به اجراي عمليات گازرساني در 189 روستا ابراز اميدواري كرد با تخصيص اعتبارات لازم درصد جمعيت بهره مند از گاز در آينده افزايش چشمگيري پيدا كند.

استاندار آذربايجان غربي نيز در اين بازديد لزوم توجه بيشتر به امور زيربنايي در روستاها  و افزايش تعداد روستاهاي گازدار را از برنامه هاي دولت در اين استان ذكر و با اشاره به كار سخت دست اندركاران اجراي پروژه گازرساني به سيلوانا از كار ارزشمند آنان تقدير و ابراز اميدواري كرد با اجراي اين پروژه، شهر سيلوانا در آينده نزديك از نعمت گاز طبيعي بهره مند گردد.

 

1393/10/13 شنبه
...
....

آغاز پروژه هاي گازرساني با اعتبار اوليه 7ميليارد تومان در شهرستان نقده در آذربايجان غربي

عمليات اجرايي گازرساني به 13 روستاي شهرستان نقده و نيز  حفرات خالي شهرستان نقده و محمديار و روستاهاي گازدار آغاز گرديد.

   

 


عمليات اجرايي گازرساني به 13 روستاي شهرستان نقده و نيز  حفرات خالي شهرستان نقده و محمديار و روستاهاي گازدار آغاز گرديد.در آييني كه با حضور فرماندار شهرستان نقده،نماينده مردم نقده و اشتويه در مجلس شوراي اسلامي و مدير عامل شركت گاز آذربايجان غربي برگزار گرديد كلنگ آغاز عمليات اجرايي اين پروژه ها به زمين زده شد.

به گزارش روابط عمومي ،منصور صادقيان "مدير عامل شركت گاز استان گفت: بر اساس برآوردهاي اوليه در اين دو پروژه بيش از 76 كيلومتر شبكه توزيع و تغذيه اجرا و بيش از 1300 انشعاب نصب خواهد شد.وي برآورد اوليه براي اجراي اين پروژه ها را قريب به 7 ميليارد تومان اعلام و افزود تاكنون در استان بيش از 7300 كيلومتر شبكه گذاري انجام  و بيش از 324 هزار انشعاب نصب گرديده كه در نتيجه 367 روستا و 34 شهر از گاز طبيعي بهره مند گرديده اند.

 

1393/10/7 يكشنبه
...
....

آغاز پروژه هاي گازرساني با اعتبار اوليه 17 ميليارد تومان در شهرستان مهاباد در آذربايجان غربي

عمليات اجرايي گازرساني به 7روستاي شهرستان نقده و نيز  حفرات خالي مهاباد  و روستاهاي گازدار آغاز گرديد.

   

 


عمليات اجرايي گازرساني به 7روستاي شهرستان نقده و نيز  حفرات خالي مهاباد  و روستاهاي گازدار آغاز گرديد.در آييني كه با حضور فرماندار شهرستان مهاباد،نماينده مردم مهاباد در مجلس شوراي اسلامي و مدير عامل شركت گاز آذربايجان غربي در مسجد روستاي كوسه كهريز برگزار گرديد كلنگ آغاز عمليات اجرايي پروژه هاي گازرساني به زمين زده شد.

به گزارش روابط عمومي ،منصور صادقيان "مدير عامل شركت گاز استان گفت: بر اساس برآوردهاي اوليه در اين دو پروژه بيش از 100 كيلومتر شبكه توزيع و تغذيه اجرا و بيش از 1200 انشعاب نصب خواهد شد.وي برآورد اوليه براي اجراي اين پروژه ها را قريب به 17 ميليارد تومان اعلام و افزود در حال حاضر تعداد 190 روستا در مرحله اجراي عمليات گازرساني قرار داشته و 918 روستا نيز در برنا مه هاي گازرساني اين شركت در سالهاي آتي قرار دارند و تلاش بر اين است كه درصد جمعيت بهره مند روستايي با شتاب بيشتري افزايش يابد.

 

1393/10/7 يكشنبه
...
....

برگزاري دوره آموزش طراحي اتاق بحران

امروزه يكي از شاخصه هاي مديريت نوين پيش بيني آسيب هاي احتمالي آتي در جامعه و سازمان و انجام اقدامات پيشگيرانه متكي بر دانش براي كاهش اين آسيب ها است.موضوعات مربوط  به بحران از جمله مسائلي است كه به دليل حادثه خيز بودن كشور،دغدغه بسياري از مسئولان و كارشناسان مي باشد.

 

 


امروزه يكي از شاخصه هاي مديريت نوين پيش بيني آسيب هاي احتمالي آتي در جامعه و سازمان و انجام اقدامات پيشگيرانه متكي بر دانش براي كاهش اين آسيب ها است.موضوعات مربوط  به بحران از جمله مسائلي است كه به دليل حادثه خيز بودن كشور،دغدغه بسياري از مسئولان و كارشناسان مي باشد.

شركت گاز آذربايجان غربي نيز با توجه به اينكه يك شركت خدمات رسان بوده و استمرار خدمات آن يك امر حياتي براي مشتركان مي باشد مي بايست پيش بيني و آمادگي هاي لازم براي رخدادهاي احتمالي را داشته باشد.به همين منظور كارشناسان اين شركت در بخشهاي مختلف اقدامات مختلفي جهت تحقق اين امر انجام داده اند كه طراحي اتاق بحران براي رهبري شرايط بحراني از جمله اين اقدامات است.

براي آشنايي كارشناسان شركت گاز استان،اين شركت دوره آموزشي طراحي اتاق بحران با رويكرد پدافند غير عامل و مديريت بحران را برگزار كرد.در اين دوره دو روزه كه در سالن جلسات ساختمان مركزي برگزار شد اهداف ايجاد اتاق بحران،عملكرد هاي آن،اصول طراحي و معماري و ساخت،فضاها و تجهيزات سخت افزاري و نرم افزاري مورد نياز تشريح شد.

 

1393/10/3 چهارشنبه
...
....

برگزاري رزمايش نحوه مواجهه با افت فشار گاز طبيعي و سرما در شهرستان مهاباد

رزمايش نحوه مواجه با افت فشار گاز طبيعي با حضور شركت هاي  معين  شركت گاز آذربايجان غربي و مشاركت فرمانداري و سازمانهاي شهرستان مهاباد در آن شهرستان  برگزار گرديد.

   

 


رزمايش نحوه مواجه با افت فشار گاز طبيعي با حضور شركت هاي  معين  شركت گاز آذربايجان غربي و مشاركت فرمانداري و سازمانهاي شهرستان مهاباد در آن شهرستان  برگزار گرديد.به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان آذربايجان غربي ، رزمايش مذكور با حضور شركت هاي گاز استانهاي معين شامل :آذربايجان شرقي،كردستان،زنجان و منطقه 8 عمليات انتقال گاز و نيروهاي عملياتي

اين شركت در روز سه شنبه مورخ 25/9/93 با اهداف:ارتقاء آمادگي و هماهنگي نيروها در انجام عمليات،ارتقاء هماهنگي شركت گاز آذربايجان غربي با ساير ادارات،هشدار اهميت آمادگي مواجهه در برابر افت فشار گاز به مردم و ارتقاء آگاهي هاي عمومي،ارزيابي توانمندي عملياتي عوامل شركت كننده در رزمايش،ارزيابس كارايي تجهيزات و فرآيندهاي مورد استفاده،شناسايي تهديدات،فرصت ها،نقاط ضعف و قوت در شهرستان مهاباد برگزار شد.

در اين رزمايش كه درحضور مدير عامل شركت گاز آذربايجان غربي،رئيس امور HSE و پدافند غير عامل شركت ملي گاز ايران، فرماندار و رئيس ستاد بحران شهرستان مهاباد و مدير كل بحران استانداري انجام شد 205 نفر حاضر در عمليات بر اساس سناريوي از قبل تعيين شده نسبت به اجراي آن اقدام كردند.رئيس امور HSE  و پدافند غير عامل شركت ملي گاز ايران با ذكر اهميت اجراي چنين رزمايش هايي توسط شركت ملي گاز ايران ،انسجام بيشتر نيروها و افزايش آمادگي مقابله با شرايط اضطراري را از دستاوردهاي برگزاري اين رزمايش ها در استانهاي مختلف برشمرد.

مدير عامل شرگت گاز آذربايجان غربي نيز با اشاره به تلاش شبانه روزي كاركنان صنعت گاز در خدمت به مردم ،آمادگي نيروهاي اين شركت در مواجهه با شرايط اضطراري را خوب ارزيابي كرد.

 

1393/9/26 چهارشنبه
...
....

سنجش آمادگي شركت گاز آذربايجان غربي در رزمايش نحوه مواجهه با افت فشار گاز طبيعي در شهرستان مهاباد

رزمايش نحوه مواجه با افت فشار گاز با حضور استانهاي معين  شركت گاز آذربايجان غربي و مشاركت فرمانداري و سازمانهاي شهرستان مهاباد در آن شهرستان  برگزار مي گردد.

   

 


رزمايش نحوه مواجه با افت فشار گاز با حضور استانهاي معين  شركت گاز آذربايجان غربي و مشاركت فرمانداري و سازمانهاي شهرستان مهاباد در آن شهرستان  برگزار مي گردد.به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان آذربايجان غربي ، با حضور شركت هاي گاز استانهاي معين شامل :آذربايجان شرقي،كردستان،زنجان و منطقه 8 عمليات انتقال گاز توان نيروهاي عملياتي و پشتيباني شركت هاي  و سازمانهاي مذكور و گاز آذربايجان غربي مورد ارزيابي قرار خواهد گرفت.

 

در اين رزمايش نيروهاي عملياتي و پشتيباني بر اساس سناريوي از پيش تعيين شده به انجام وظايف مشخص شده در رزمايش خواهند پرداخت تا نقاط ضعف و قوت توسط ارزيابان بررسي و نسبت به انجام اقدامات اصلاحي جهت رويارويي با شرايط واقعي اقدام گردد.

 

 

1393/9/23 يكشنبه
...
....

سنجش آمادگي شركت گاز آذربايجان غربي در رزمايش نحوه مواجهه با افت فشار گاز طبيعي در شهرستان مريوان

رزمايش نحوه مواجه با افت فشار گاز با حضور استانهاي معين  شركت گاز كردستان در شهرستان مريوان برگزار گرديد.
   

 


رزمايش نحوه مواجه با افت فشار گاز با حضور استانهاي معين شركت گاز كردستان در شهرستان مريوان برگزار گرديد.به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان آذربايجان غربي ،اين شركت به همراه شركت هاي گاز همدان،زنجان و منطقه 7 عمليات انتقال گاز كه جزو استانهاي معين آن استان در مواقع بحران محسوب      مي شوند در رزمايش مربوطه به افت فشار گاز مريوان شركت كردند.

در اين رزمايش 15 نفر از نيروهاي عملياتي و پشتيباني شركت گاز آذربايجان غربي در كنار نيروهاي ساير شركتها ،آمادگي خود در شرايط بحراني  را مورد ارزيابي قرار دادند.

 

1393/9/23 يكشنبه
...
....

آغاز عمليات گازرساني به 6 روستاي شهرستان اروميه

با حضور فرماندار شهرستان اروميه عمليات گازرساني به 6 روستاي شهرستان اروميه آغاز گرديد.
   

 


با حضور فرماندار شهرستان اروميه عمليات گازرساني به 6 روستاي شهرستان اروميه آغاز گرديد.در مراسمي كه با حضور مدير عامل شركت گاز آذربايجان غربي،فرماندار شهرستان اروميه و ساير مسئولين محلي به مناسبت گراميداشت هفته بسيج برگزار گرديد، عمليات گازرساني به روستاهاي آغچه قلعه،           قره آغاج اوليا،باراجوق،صالح آباد،ريكان و طسمالو آغاز شد.

مدير عامل شركت گاز استان در مسجد روستاي آغچه قلعه ضمن تبريك هفته بسيج گفت:با انجام بيش از 7300 كيلومتر شبكه گذاري و نصب بيش از323000 انشعاب،98 درصد جمعيت شهري و 35 درصد جمعيت روستايي از گاز طبيعي بهره مند گرديده اند.منصور صادقيان تعداد روستاهاي گازدار را 365 عنوان و گافزود هم اكنون گازرساني به 174 روستا در مرحله اجرا مي باشد.

وي ميزان اوليه اعتبار پيش بيني شده براي اين پروژه را بيش از 30 ميليارد ريال ذكر و گفت با پايان عمليات اجرايي اين پروژه 365 خانوار روستايي از گاز طبيعي بهره مند خواهند گرديد.

 

1393/9/8 شنبه
...
....

تقدير از برگزيدگان ايمني،بهداشت و محيط زيست در شركت گاز آذربايجان غربي

به مناسبت روز ايمني از 6 اداره گاز شهرستان در دو گروه 1 و2 و 45 نفر از كاركنان بخشهاي مختلف شركت گاز آذربايجان غربي تقدير به عمل آمد.

   

 


به مناسبت روز ايمني از 6 اداره گاز شهرستان در دو گروه 1 و2 و 45 نفر از كاركنان بخشهاي مختلف شركت گاز آذربايجان غربي تقدير به عمل آمد.بر اساس ارزيابي هاي به عمل آمده ادارات گاز خوي ،چايپاره و مياندوآب در گروه 1 و ادارات شوط،قوشچي و محمديار در گروه 2  از لحاظ رعايت موارد ايمني،بهداشت و محيط زيست به ترتيب حائز رتبه هاي اول تا سوم شدند.

در ابتداي اين مراسم رئيس امور HSE و پدافند غير عامل به تشريح وضعيت اين شركت در سطح شركت ملي گاز ايران پرداخته و با تشكر از همكاري كليه كاركنان در ارتقاء رتبه شركت به بيان راهكارهاي مربوطه جهت بهبود جايگاه شركت پرداخت.

منصور صادقيان "مدير عامل شركت گاز آذربايجان غربي" رعايت الزامات HSE را در ايجاد محيطي ايمن و كم خطر در اين شركت بسيار موثر دانست و از كليه كاركنان ،مشاورين و پيمانكارن خواست تا در اين امر اهتمام جدي داشته باشند.وي بهبود شاخصهاي مربوطه و پيشگيري از وقوع حوادث كاري و حفاظت از محيط زيست را  وظيفه انساني و اخلاقي تمامي كاركنان علاوه بر وظيفه اداري آنان ذكر كرد.

در پايان از 45 نفر از كاكنان برگزيده در زمينه رعايت شاخصهاي مربوطه و روساي ادارت برتر با اهداء لوح سپاس و هدايا تقدير به عمل آمد.

 

1393/8/22 پنجشنبه
...
....

جذب بيش از 693000 مشترك گاز طبيعي در آذربايجان غربي

از آغاز فعاليتهاي گازرساني در استان جمعيت 34  شهر و 365 روستا به مشتركين گاز طبيعي پيوسته اند.
   

 


از آغاز فعاليتهاي گازرساني در استان جمعيت 34  شهر و 365 روستا به مشتركين گاز طبيعي پيوسته اند.منصور صادقيان"مدير عامل شركت گاز آذربايجان غربي " در جلسه هماهنگي ادارات گاز شهرستانها با اعلام اين مطلب افزود شهرهاي سرو،سيلوانا ،مرگن و 165 روستا در مرحله اجراي عمليات گازرساني مي باشند.

وي با شاره به بهره مندي 98 درصد جمعيت شهري و 35 درصد جمعيت روستايي از گاز طبيعي ابراز اميدواري كرد با تامين اعتبارات لازم و اتمام پروژه هايي روستايي در حال اجرا،اين ميزان به 40 درصد افزايش پيدا كند.

منصور صادقيان ميزان شبكه گذاري را بيش از 7300 كيلومتر عنوان و تعداد انشعابات نصب شده را بيش از 321000 انشعاب عنوان نمود.او صنايع و مصرف كنندگان عمده اي را كه از اين موهبت الهي بهره مندند 637 مورد ذكر كرد.

در ادامه جلسه روساي ادارت گاز شهرستانها با بيان ديدگاههاي خود در زمينه موضوعات مرتبط به تبادل نظر در مورد اهم موضوعات پرداختند.

مدير عامل شركت گاز آذربايجان غربي نيز تامين جريان پايدار و ايمن گاز طبيعي براي مشتركين و نيز توسعه فعاليتهاي گازرساني براي بهره مندي تعداد بيشتري از مردم از اين موهبت الهي را وظيفه اساسي تمام كاركنان شركت دانسته  و از روساي ادارت نواحي تابعه خواست تا با تلاش شبانه روزي موجبات رضايتمندي بيش از پيش مردم از خدمات شركت ملي گاز را فراهم آورند.

 

1393/8/14 چهارشنبه
...
....

تامين پايدار جريان گاز طبيعي مشتركين اولويت اساسي شركت گاز استان آذربايجان غربي است.

در جلسه اي كه با حضورمدير عامل شركت گاز آذربايجان غربي ، معاون برنامه ريزي فرمانداري اروميه،معاون مدير كل بحران استانداري،مدير پخش فرآورده هاي نفتي منطقه مياندوآب و نمايندگان: سازمان صنعت،معدن ،تجارت،نيروي انتظامي، پخش فرآورده هاي نفتي منطقه اروميه و جمعي از روساي واحدهاي ستادي شركت گاز استان در محل سالن جلسات اين شركت برگزارگرديد،

   

 


در جلسه اي كه با حضورمدير عامل شركت گاز آذربايجان غربي ، معاون برنامه ريزي فرمانداري اروميه،معاون مدير كل بحران استانداري،مدير پخش فرآورده هاي نفتي منطقه مياندوآب و نمايندگان: سازمان صنعت،معدن ،تجارت،نيروي انتظامي، پخش فرآورده هاي نفتي منطقه اروميه و جمعي از روساي واحدهاي ستادي شركت گاز استان در محل سالن جلسات اين شركت برگزارگرديد،

مدير عامل شركت گاز آذربايجان غربي همكاري  تمامي دستگاههاي مسئول تامين سوخت بخشهاي مختلف را عامل اصلي تامين رضايت مردم از جهت تامين سوخت زمستاني بر شمرد.منصور صادقيان با اشاره به فعاليتهاي انجام گرفته در شركت ملي گاز ايران اولويت اول تامين گاز طبيعي را بخش خانگي دانسته و به اقدامات انجام گرفته در اين خصوص اشاره كرد.در ادامه مدير پخش فرآورده هاي نفتي منطقه مياندوآب با اشاره به تامين سوخت مايع صنايع عمده و نيز برخي از مراكز حساس ابراز اميدواري كرد با تلاشهاي انجام گرفته مشكلي در مورد تايم سوخت به وجود نيايد.

معاون برنامه ريزي فرمانداري اروميه با تشكر از هماهنگي انجام گرفته در مورد برگزاري اين جلسه افزود در جلسه شوراي اداري اروميه لزوم مصرف بهينه گاز طبيعي به تمامي مسئولين ادارات يادآوري گرديده است.

معاون مدير كل بحران استانداري نيز با اشاره به روند افزايش بي رويه مصرف انرژي در كشور در مقايسه با ساير كشورها خواستار  اتخاذ تمهيدات كلان جهت كاهش شدت مصرف انرژي در كشور شد.

 

 

1393/8/14 چهارشنبه
...
....

12345678910...>>>


مجری سایت : شرکت سیگما