وضعيت آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
True

اوقات شرعي

شماره های پاسخگویی

شماره پاسخگو

جهتمشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر زیر،کلید مشاهده را بزنید
نحوه محاسبه گازبها

صورتحساب گاز طبيعي

آرشيو اخبار پايگاه ولايت
فرمانده پايگاه بسيج ولايت شركت گاز استان آذربايجانغربي برنامه هاي هفته احياء را اعلام نمود. 

همزمان با مراسم سوگواري سرور و سالار شهيدان حضرت اباعبد... الحسين و هفته احياء امر به معروف و نهي از منكر فرمانده پايگاه بسيج ولايت شركت گاز استان آذربايجانغربي برنامه هاي اين پايگاه را در دهه محرم اعلام نمود.

   

 


همزمان با مراسم سوگواري سرور و سالار شهيدان حضرت اباعبد... الحسين و هفته احياء امر به معروف و نهي از منكر فرمانده پايگاه بسيج ولايت شركت گاز استان آذربايجانغربي برنامه هاي اين پايگاه را در دهه محرم اعلام نمود.به گزارش روابط عمومي پايگاه بسيج ولايت شركت گاز استان آذربايجانغربي عليرضا حاجي زاده ضمن تسليت به مناسبت ايام عزاداري امام حسين (ع) برنامه هاي پايگاه ولايت را به شرح ذيل تشريح نمود.

 برنامه هاي پايگاه ولايت را به شرح ذيل تشريح نمود

 برنامه هاي پايگاه ولايت را به شرح ذيل تشريح نمود.بنا بر اظهارات ايشان برپايي جلسه شوراي امر به معروف و نهي از منكر شركت و حضور فعال بسيجيان شركت در تمامي مراسمات ترتيب يافته در داخل و خارج شركت ، تزئين و آذين بندي ساختمانهاي شركت به مناسبت ايام محرم ،‌استفاده از بيانات امامان و بزرگواران در رابطه با امام حسين در سربرگ مكاتبات ، برگزاري همايش محرم براي بانوان شاغل در شركت، دعوت ازسخنرانان برجسته شهر و برگزاري جلسه سخنراني براي كاركنان شركت ، برگزاري مراسم عزاداري سرور و سالار شهيدان در محل ستاد و دعوت از مداحان برجسته ، تدارك و تهيه و پخت ناهار نذري روز تاسوعاي حسيني و توزيع آن بين عزاداران آن امام شهيد، حضور فعال در نماز ظهر روز عاشورا از اهم برنامه هاي پايگاه ولايت خواهد بود.عليرضا حاجي زاده در پايان با اعلام اينكه شورا ي امر به معروف و نهي از منكر شركت در سال گذشته بعلت عملكرد مطلوب مفتخر به دريافت لولح تقدير شده بيان نمودند كه انشاء ا... اين فعاليت ها نزد خداوند نيز بي اجر نبوده و توشه اي براي آخرت همكاران ساعي شركت باشد.

 

 
1392/8/21 سه‌شنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
..
عكس هاي مرتبط :
 
..


مجری سایت : شرکت سیگما