وضعيت آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
پروژه تهيه تجهيزات و احداث خط تغذيه ، ايستگاههاي تقليل فشار TBS ، CGS، سيستم حفاظت كاتديك شهر آواجيق و روستاهاي تابعه

مزايدات و مناقصات

True

اوقات شرعي

شماره های پاسخگویی

شماره پاسخگو

جهتمشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر زیر،کلید مشاهده را بزنید
نحوه محاسبه گازبها

صورتحساب گاز طبيعي

صفحه اصلي
آموزش توصیه های پنج گانه سازمان جهانی بهداشت در شرکت گازاستان آذربایجان

در راستای شعار روز جهانی سال 1394(2015میلای) : ایمنی غذا از مزرعه تاسفره سمینار آموزشی ایمنی غذا در شرکت گاز آذربایجان غربی برگزار شد.

1394/3/27 چهارشنبه
...
....

آغاز عمليات گازرساني به 10 روستاي شهرستان مياندوآب

به گزارش روابط عمومي شركت گاز آذربايجان غربي با آغاز عمليات اجرايي گازرساني به 10 روستاي مياندوآب ،5 درصد ديگر از خانوارهاي روستايي اين شهرستان از نعمت گاز طبيعي بهره مند خواهند شد.

   

 


به گزارش روابط عمومي شركت گاز آذربايجان غربي با آغاز عمليات اجرايي گازرساني به 10 روستاي مياندوآب ،5 درصد ديگر از خانوارهاي روستايي اين شهرستان از نعمت گاز طبيعي بهره مند خواهند شد.به منايبت گراميداشت سالروز آزاد سازي خرمشهر و با حضور مدير عامل شركت گاز استان،نمايندگان مردم مياندوآب،تكاب و شاهين دژ و همچنين معاون

فرماندار مياندوآب عمليات گازرساني به روستاهاي محور زينال كندي مياندوآب  و روستاي قره گل شهرستان بوكان آغاز گرديد.در اين مراسم منصور صادقيان "مدير عامل شركت گاز آذربايجان غربي" با بيان اينكه حجم شبكه توزيع و تغذيه در اين بالغ بر 72 كيلومتر خواهد بود خاطرنشان كرد نزديك به 1900 خانوار روستايي به مشتركان روستايي شركت گاز اضافه خواهند شد.وي افزود براي اتمام اين پروژه نزديك به 75 ميليارد ريال هزينه خواهد شد و اظهار اميدواري كرد با تلاشهاي صورت گرفته در دولت تعداد بيشتري از جمعيت روستايي استان تحت پوشش گاز طبيعي قرار گيرند.

 

1394/3/10 يكشنبه
...
....

اولين جلسه شوراي اقامه نماز شركت گاز استان آذربايجانغربي در سال 1394 برگزار گرديد

 اولين جلسه شوراي اقامه نماز شركت گاز استان آذربايجانغربي با حضور مديرعامل و اعضاء شوراي اقامه نماز شركت در سال 1394 برگزار گرديد.  
   

 


 اولين جلسه شوراي اقامه نماز شركت گاز استان آذربايجانغربي با حضور مديرعامل و اعضاء شوراي اقامه نماز شركت در سال 1394 برگزار گرديد. به گزارش روابط عمومي پايگاه بسيج ولايت شركت گاز استان در اين جلسه در زمينه تكميل نمون برگهاي ارسالي بحث و تبادل نظر گرديد. 
در اين جلسه با توجه به اقدامات انجام شده در سال گذشته توضيحات لازم توسط دبير شورا به سمع و نظر اعضاء شورا رسيد و سپس با توجه به اقدامات انجام يافته نسبت به تكميل پاسخهاي بندهاي فرمهاي خوداظهاري اقدام گرديد.در ضمن در اين جلسه مقرر گرديد كه همچون سال گذشته شورا با تمام توان نسبت به وظايف محوله اقدام نموده تا با تلاس بيشتر، كارهاي مفيدتر و ماندگار تري انجام پذيرد.

 

1394/2/19 شنبه
...
....

جايگزيني 771 هزار متر مكعب در ساعت گاز طبيعي به جاي ساير سوختهاي فسيلي

اكنون 771 هزار متر مكعب در ساعت گاز طبيعي با ساير سوختهاي فسيلي در استان جايگزين شده است.

   

 


اكنون 771 هزار متر مكعب در ساعت گاز طبيعي با ساير سوختهاي فسيلي در استان جايگزين شده است.مدير عامل شركت گاز استان آذربايجان غربي در جلسه هماهنگي ادارات گاز شهرستانها با بيان اين مطلب گفت:با انجام بيش از 7600 كيلومتر شبكه گذاري،نصب بيش از 330 هزار انشعاب و جذب بيش 723 هزار مشترك ،98 درصد جمعيت شهري و 36 درصد جمعيت روستايي استان از نعمت گاز طبيعي بهره مند گرديده اند.

منصور صادقيان افزود تاكنون به 20 شهرك صنعتي و 678 صنعت و مصرف عمده گازرساني شده است. وي ميزان گاز مصرفي در آذربايجان غربي در سال گذشته را 4811 ميليون متر مكعب اعلام كرد.

مدير عامل شركت گاز استان با تشكر از زحمات كاركنان اين شركت در ارائه خدمات گازرساني به مردم از آنان خواست تا با تلاش بيشتر كيفيت ارائه خدمات به مردم را افزايش و موجبات رضايتمندي بيش از پيش آنان را فراهم نمايند.

در ادامه معاون اموربهره برداري و روساي ادارات گاز شهرستانها به بيان ديدگاههاي خود در مورد موضوعات مختلف پرداختند.

 

 

1394/2/16 چهارشنبه
...
....

گراميداشت هفته سلامت در شرکت گاز استان آذربايجان غربي

شعار روز جهانی سال 1394(2015میلای) : " ایمنی غذا از مزرعه تاسفره" است.

تهدیدهای جدید ایمنی مواد غذایی بطور مداوم در حال ظهور هستند و تغییرات در تولید،توزیع و مصرف مواد غذایی ،تغییرات در محیط زیست،عوامل بیماری زای جدید و در حال ظهور،مقاوت ضد میکروبی مواد غذایی را به چالش کشیده اند. افزایش سفر و تجارت نیز احتمال آلودگی در سطح بین المللی را گسترش می دهد .:

 


شعار روز جهانی سال 1394(2015میلای) : " ایمنی غذا از مزرعه تاسفره" است.

تهدیدهای جدید ایمنی مواد غذایی بطور مداوم در حال ظهور هستند و تغییرات در تولید،توزیع و مصرف مواد غذایی ،تغییرات در محیط زیست،عوامل بیماری زای جدید و در حال ظهور،مقاوت ضد میکروبی مواد غذایی را به چالش کشیده اند. افزایش سفر و تجارت نیز احتمال آلودگی در سطح بین المللی را گسترش می دهد .:

ایمنی مواد غذایی بطور فزاینده ای در حال جهانی شدن است و نیاز به تقویت سیستمهای ایمنی مواد غذایی بیش ازپیش درمیان کشورها مشهود است . به همین دلیل است که سازمان جهانی بهداشت موضوع سال 2015 را ترویج بهبود ایمنی مواد غذایی از مزرعه تا بشقاب (سفره )قرارداده است .

سازمان جهانی بهداشت در جهت پیشگیری،شناسایی و واکنش به شیوع بیماریهای ناشی از غذا کمک می کند.در این راستا بادستور العمل و قوانین غذایی، مجموعه ای از استانداردها،دستور العملها وقوانین بین المللی فرایندهای اصلی مواد غذایی را پوشش می دهد.همراه با سازمان جهانی بهداشت، سازمان غذا و کشاورزی ملل متحد (FAO) از طریق یک شبکه اطلاع رسانی جهانی،در مورد ایمنی مواد غذایی به کشورها هشدار می دهد.

ایمنی مواد غذایی یک مسئولیت مشترک است. کاردرتمام طول زنجیره مواد غذایی از کشاورزان،تولیدکنندگان تا فروشندگان و مصرف کنندگان مهم است .

به همین منظور در راستای ترویج تغذیه سالم بین کارکنان،در طول 7 روز هفته سلامت، شیر پاستوریزه در بین کارکنان در قالب بخشی از وعده غذایی صبحانه توزیع شد.

 

 

1394/2/16 چهارشنبه
...
....مجری سایت : شرکت سیگما