وضعيت آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
شماره های پاسخگویی

شماره پاسخگو

جهتمشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر زیر،کلید مشاهده را بزنید
نحوه محاسبه گازبها

صورتحساب گاز طبيعي

True

اوقات شرعي

آرشيو اخبار
پاكسازي محيط زيست در روز هواي پاك توسط كاركنان شركت گاز آذربايجان غربي

دستكاري اكو سيستم هاي طبيعي بدون در نظر گرفتن ملاحظات و استانداردهاي زيست محيطي و گسترش بي رويه صنايع بدون در نظر گرفتن اين استانداردها از جمله مهمترين عوامل تخريب محيط طبيعي مي باشند.

   

 


دستكاري اكو سيستم هاي طبيعي بدون در نظر گرفتن ملاحظات و استانداردهاي زيست محيطي و گسترش بي رويه صنايع بدون در نظر گرفتن اين استانداردها از جمله مهمترين عوامل تخريب محيط طبيعي مي باشند.در اين ميان فرهنگ عمومي جوامع نيز نقشي موثر در حفظ محيط زيست دارد.

در راستاي ارتقاء فرهنگ صيانت از محيط طبيعي كاركنان شركت گاز آذربايجان غربي همزمان با روز جهاني هواي پاك اقدام به جمع آوري زباله ها در يكي مناطق گردشگري شهرستان اروميه كردند.در اين برنامه سه ساعته كه در منطقه دره شهدا شهرستان اروميه برگزار شد كاركنان واحدهاي مختلف اين شركت در پاكسازي منطقه اي از دره مذكور مشاركت كردند.

 

1393/12/6 چهارشنبه
...
....

آموزش مصرف بهينه و نكات ايمني در استفاده از گاز طبيعي در مدارس آذربايجان غربي

مربيان هميار گاز شركت گاز آذربايجان غربي به آموزش روشهاي بهينه سازي مصرف سوخت و نيز نكات ايمني مرتبط با گاز طبيعي در مدارس پرداختند.

 

 


مربيان هميار گاز شركت گاز آذربايجان غربي به آموزش روشهاي بهينه سازي مصرف سوخت و نيز نكات ايمني مرتبط با گاز طبيعي در مدارس پرداختند.رئيس روابط عمومي شركت گاز استان گفت :این طرح در سال جاری نیز همانند سالهای گذشته با همکاری روابط عمومی، امور HSE و مربییان آموزش دیده این شرکت در مدارس اجرایی گردید.

فرزاد جديدي افزود مربیان همیارگاز جهت انتقال بهتر مفاهیم ، نکات آموزشی تصویری تهیه شده را در قالب پاورپوینت را با استفاده از امکانات رایانه ای مدارس در معرض دید دانش آموزان قرار دادند. همچنین جهت درک بهتر مطالب آموزشی توسط دانش آموزان، اقلام کمک آموزشی نظیر کتاب های مربوطه، دفاتر حاوی توصیه های ایمنی و .... بین دانش آموزان توزیع گردید.وي گفت :شرکت گاز استان تلاش دارد تا با آموزش نکات ایمنی و مصرف بهینه در بین دانش آموزان بستر مناسبی را برای استفاده ایمن از گاز طبیعی و صیانت از این سرمایه ملی فراهم آورد.

 

1393/12/5 سه‌شنبه
...
....

533 خانوار روستاهاي قره باغ و نجف آباد اروميه گازدار شدند.

با حضور فرماندار شهرستان اروميه،مدير عامل شركت گاز آذربايجان غربي و برخي از مسئولين محلي بهره برداري از پروژه گازرساني به روستاهاي قره باغ و نجف آباد بخش انزل اروميه آغاز شد.

   

 


با حضور فرماندار شهرستان اروميه،مدير عامل شركت گاز آذربايجان غربي و برخي از مسئولين محلي بهره برداري از پروژه گازرساني به روستاهاي قره باغ و نجف آباد بخش انزل اروميه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي در این آيين كه در مسجد روستاي قره باغ برپا شد ،مدير عامل شركت گاز آذربايجان غربي لوله گذاري انجام شده در اين پروژه را بيش از 15 كيلومتر ذكر،تعداد دانشعابات مورد نياز را 389 و هزينه انجام شده تا كنون را بيش از 23 ميليارد ريال عنوان كرد.منصور صادقيان با اشاره به انجام بيش از 7500 كيلومتر شبكه گذاري در استان،تعداد انشعابات نصب شده را بيش از 327000 انشعاب بيان و تعداد مشتركين جذب شده را بيش از 716 هزار مشترك اعلام كرد.وي با اشاره به برخورداري 385 روستاي آذربايجان غربي از گاز طبيعي ابراز اميدواري كرد با اتمام عمليات در 172 روستاي در حال اجرا، ميزان جمعيت تحت پوشش روستايي گاز طبيعي افزايش يابد.

فرماندار اروميه نيز در اين مراسم با اشاره به خدمات و دستاوردهاي انقلاب اسلامي از  شركت گاز استان به جهت تلاش در گسترش بيش از پيش خدمات گازرساني در نقاط مختلف شهري و روستايي تشكر كرد.

 

1393/12/5 سه‌شنبه
...
....

انجام معاينات طب صنعتي كاركنان شركت گاز استان آذربايجان غربي

پايش منظم سلامت جسمي و روحي كاركنان به منظور ارتقاء تندرستي آنان از عوامل اصلي مديريت صحيح منابع انساني شاغل در يك سازمان بوده و انجام معاينات پزشكي به صورت ادواري يكي از عوامل موثر در اين در اين راستا است.

   

 


پايش منظم سلامت جسمي و روحي كاركنان به منظور ارتقاء تندرستي آنان از عوامل اصلي مديريت صحيح منابع انساني شاغل در يك سازمان بوده و انجام معاينات پزشكي به صورت ادواري يكي از عوامل موثر در اين در اين راستا است. به همين منظور معاينات طب صنعتي براي كاركنان رسمي و قرارداد مستقيم شركت گاز آذربايجان غربي انجام شد.

تعيين سطح سلامت شاغلين، تشخيص زودرس بيماريها و درمان آنها، ايجاد تناسب ظرفيت هاي جسمي و رواني كاركنان با شغل در نظر گرفته شده براي ايشان و پيشگيري از بيماريهاي ناشي از جمله عواملي است كه با انجام معاينات طب صنعتي براي كارمند و سازمان تبيين مي گردد. اقدامات انجام شده در طب صنعتي شامل انجام معاينات باليني، اپتومتري ، اسپيرومتري ، اديومتري ، آزمايشات خون و ادرار و نوار قلبي بوده كه توسط پزشكان طبق برنامه اعلامي بهداري و بهداشت صنعت نفت شمال غرب كشور  به عمل آمد.

 

1393/11/13 دوشنبه
...
....

برگزاري دوره آموزشي مجموعه مقررات صدور پروانه انجام كار در شركت گاز استان آذربايجان غربي

سومين دوره آموزشي مجموعه مقررات صدور پروانه انجام كار در سال 93 در شركت گاز استان آذربايجان غربي برگزار گرديد.

 
 

 


سومين دوره آموزشي مجموعه مقررات صدور پروانه انجام كار در سال 93 در شركت گاز استان آذربايجان غربي برگزار گرديد.

 

در اين دوره يك روزه كه در بهمن ماه در اروميه برگزار شد، سي و هشت نفر ديگر از كاركنان شركت گاز استان و ناظرين مشاور متناسب با مسئوليت هاي مربوطه توسط واحد ايمني امور HSE و پدافند غيرعامل،آموزش هاي لازم را فرا گرفته و مجوز صدور پرميت براي ايشان صادر شد.در اين دوره آموزشي،پس از تبين تعاريف لازم از جمله كار گرم و سرد ،محوطه ممنوعه و آزاد ، مسئول محوطه و مسئول اجراي كار، فضاهاي بسته و ...  مقررات مربوط به نحوه تكميل و مراحل صدور پروانه هاي كارگرم و سرد ، ورود به فضاهاي بسته ، حفاري ، پرتو نگاري و ... ، تمديد ،تجديد و ابطال پروانه ها تشريح گرديد.

 

1393/11/13 دوشنبه
...
....

بيشتر


مجری سایت : شرکت سیگما